• Akce
  • Novinky
  • Doporučujeme
  • Akce s dárky

Recenze zákazníků

Krmivo objednávám pravidelně a jsem spokojena, mohu se spolehnout na včasné a bezproblémové dodání. Doporučuji!
***** Anonym, 27.2.2020
***** Anonym, 27.2.2020
***** Anonym, 27.2.2020
***** Anonym, 27.2.2020
Rychlost, spolehlivost
***** Anonym, 26.2.2020

Sledujte nás:

VetSolution: Veterinární diety bez obilovin

vet solution

Zvířata, která trpí zdravotními poruchami nebo onemocněními, jsou často pod medikovanými režimy a mohou být náchylnější ke zvýšenému oxidačnímu stresu. Dopad na trávicí mikroflóru může být značný a škodlivý. Optimální funkčnost gastrointestinálního traktu je velmi důležitá pro zdraví a pohodu zvířete. Všechny MONGE VETSOLUTION diety jsou formulovány tak, aby byly bez obilovin a bez lepku, a jsou vylepšeny o unikátní inhibitor volných radikálů spolu s novou generací prebiotik. Tyto tři klíčové komponenty podporují maximální účinnost pro každou koncepci diety.

SOD Superoxid dismutáza

Zdravotní problémy a nemoci jsou spojeny se zvýšenou produkcí volných radikálů. Tato nadprodukce volných radikálů je spojená s degenerací lipidů, proteinů a buněčné DNA, a urychluje metabolické degenerativní procesy. Superoxid dismutáza, „předzabiják“ volných radikálů první linie, je účinný v prevenci poškození buněk a tkání iniciovaných reaktivními kyslíkovými radikály.

X.O.S. Prebiotika

Xylooligosaccharidy (XOS) jsou nestravitelné sacharidy, které odolávají trávení a dostávají se do tlustého střeva, kde stimulují růst a aktivitu prospěšných mikrobiálních druhů.

vet solution

Fit aroma

Výrobky MONGE VETSOLUTION obsahují Fit-aroma®, funkční fytonutraceutikum, které společně se “smyslovými” přísadami dodávají krmivu současně chuť a zdravotní výhody. Fit-aroma® v MONGE VETSOLUTION dietách jsou navrženy pro vysoký biologický výkon při nízkých dávkách, s progresivním a kontinuálním uvolňováním. Unikátní kombinace aromatických lipidů a bioaktivní fyto-látky zajišťuje uvolnění na střevní úrovni aktivující lokální absorpci a celkové působení.

Bez obilovin

Aby se omezilo riziko střevního podráždění (potravinové alergie, potravinové intolerance, mykotoxiny, atd.) všechny produkty MONGE VETSOLUTION jsou bez obilovin a bez lepku. Systém bez obilovin pomáhá omezit zatížení zažívání optimalizací konkrétní koncepce každé léčebné výživy. Klasické zdroje škrobu jsou nahrazeny vysoce stravitelným tapiokovým, bramborovým a hrachovým škrobem.

Čekejte prosím...