• Akce
  • Novinky
  • Doporučujeme
  • Akce s dárky

Recenze zákazníků

Kočkám granule chutnají. Obratem doručeno.
***** Anonym, 17.5.2024
Dobrý den, v tomto obchodě nakupuji poněkolikáté a vždy spokojenost. Komunikace, rychlost dodání, kvalita výrobků. Děkuji Lenka
***** Anonym, 15.5.2024
Skvělý obchod, kvalitní krmiva i pamlsky, super servis
***** Anonym, 9.5.2024
100% spokojenost
***** Anonym, 8.5.2024
rychlé, bez problémů
***** Anonym, 30.4.2024

Sledujte nás:

Lososový olej

K čemu je olej dobrý?

Olej je přírodní surovina, která má blahodárný vliv na celou škálu kožních problémů, imunitních a metabolických procesů, zánětlivých onemocnění, hojení ran, pigmentaci, alergie a mnohé další. Výhodou je snadné dávkování přidáním oleje do krmiva. Tekutá forma vyhovuje všem pejskům.

Olejová elita

Lososový olej je mezi chovateli nejrozšířenější a jako olej pro pejsky je tento asi nejdéle používaným. Lososový olej obsahuje především EPA a DEHA kyseliny a Omega 3 i 6 mastné kyseliny. Díky tomu má značný přínos pro matnou srst, suchou a podrážděnou kůži, podporuje pigmentaci, odstraňuje lupy a záněty, pomáhá při alergiích, je velmi důležitý i pro orgány a tkáně, výrazně podporuje hojení všech druhů ran a posiluje imunitu. Navíc jsou výše popsané kyseliny nezbytné pro výstavbu mozkové struktury a sítnice oka. Lososový olej je tedy skoro universálním doplňkem krmiva. Vybírejte pouze oleje, jejichž složení zní: 100% lososový olej”.

Jak lososový olej používat?

Lososový olej slouží k perorálnímu podání. To znamená, že se nemaže na srst, ale přidává se pejskovi do jeho stravy. Prospěšné látky z lososového oleje se dostanou do psího organismu přes jeho zažívací ústrojí.

Lososový olej stačí přidat do krmiva nebo vody. Doporučujeme nakapat ho jen na množství, které pejsek opravdu ihned sní. Není dobré, aby například nasáknuté granule v mističce ležely celý den.

  • Na granule - Aroma a chuť lososového oleje navíc zvýší pravděpodobnost, že si na granulích mazlík pochutná. Lososový olej se totiž používá i v takových případech, kdy je pejsek rozmlsaný a granule už mu nejedou.
  • Na maso z konzervy
  • B.A.R.F. - Lososový olej pomůže doplnit nepostradatelné Omega-3 mastné kyseliny v psím jídelníčku.
  • Do vody – Nekapejte olej do plné velké misky s vodou. I zde dbejte na to, aby pejsek množství ihned zkonzumoval.

V běžném stravovacím režimu, kdy pejskovi podáváte kvalitní granule a konzervy, stačí přidávat lososový olej do krmiva 3x za týden. Zbylou potřebnou dávku pokryje superprémiové krmivo. Pokud pejska trápí zdravotní problémy nebo jen touží po ještě krásnější srsti, zařaďte lososový olej do jeho jídelníčku častěji.

Kdy lososový olej nedávat

  • Lososový olej určitě nedávejte pejskovi v případě, že se u něj vyskytla alergie nebo intolerance na ryby.
  • Pokud pejsek trpí průjmy, doporučujeme lososový olej podávat jen v malém množství případně ho zcela vynechat.

Granule s obsahem lososového oleje

 

   

                          

Čekejte prosím...