• Akce
  • Novinky
  • Doporučujeme
  • Akce s dárky

Recenze zákazníků

spokojenost, objednávám pravidelně, komunikace, přehlednost, rychlost
***** Anonym, 18.6.2021
Trvale spolehlivý dodavatel.
***** Anonym, 17.6.2021
rychlá komunikace i dodání
***** Anonym, 16.6.2021
S obchodem jsem velmi spokojená
***** Anonym, 16.6.2021
***** Anonym, 13.6.2021

Sledujte nás:

KRMIVA PRO MALÁ PLEMENA PSŮ

Krmivo pro malého psa v dospělém věku (do 10 kg váhy a od 1 roku věku) by mělo splnit 3 hlavní požadavky:

  • kvalitní složení - kvalitní zdroj proteinů (v množství zajišťujícím optimální obsah proteinů a tuku  doplněný o bylinky, kvalitní zdroj uhlohydrátů a další složky jako bylinky, ovoce a zeleninu, které zajistí psovi dobrou zdravotní kondici, minerální látky a vitamíny
  • menší velikost granulí, které bude pes schopen kousat
  • velmi dobrou chutnost

Pro dospělé psy je doporučovaná hodnota bílkovin v krmivu v rozmezí 15 % - 30 %, obsah tuků v rozmezí 10 % - 20 %. Optimální hodnota vlákniny se pohybuje v rozmezí 3 až 3,5 %. Rozmezí se mohou zdát poměrně široká, potřeba proteinů a tuků velmi závisí především na fyzické aktivitě psa a tedy od toho se odvíjí i určení správné krmné dávky. Majitel psa se může orientovat podle doporučeného dávkování krmiva, vždy ale musí zohlednit především aktivitu svého psa.

Jaké značky konkrétně doporučujeme?

MONGE DOG NATURAL SUPERPREMIUM QUALITY

Granule pro psy vyrobené ze surovin nejvyšší kvality s ohledem na denní pohodu vašeho psa. Speciální receptury bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerální látky. Receptury jsou rozdělené podle velikosti, váhy, věku a životního stylu psů a proto poskytují psům všechny nutriční požadavky podle jejich potřeby. Jednotlivé receptury obsahují čerstvé maso, hnědou rýži a glukosamin chondroitin.

MONGE DOG EXTRA Mini Adult - Malí psi do 2 kg tělesné hmotnosti.

MONGE DOG Mini Adult - Malí psi vážící od 2 kg do 8 kg.

 

BWILD Feed the Instinct

Je zcela nová řada krmiv Monge s recepturami pro psy, ve které má hlavní slovo příroda a zároveň je tou největší inspirací. Vyšší podíl vybraného čerstvého masa a nízký obsah obilovin jsou společné znaky všech BWILD receptur. BWILD naprosto uspokojí nejvyšší nutriční i chuťové nároky zvířat. A to vše s ohledem na přirozený instinkt.

VÍCE NEŽ 65% ŽIVOČIŠNÝCH INGREDIENCÍ / NEOBSAHUJE BRAMBORY / NÍZKÝ OBSAH OBILOVIN

Monge BWild je rozdělen na Low Grain a Grain Free:

Řada Monge BWild Low Grain je formulována bez brambor a se sníženým obsahem obilovin, s alternativními zdroji živočišných bílkovin, jako je srnčí, husa a divočák.

Monge BWild Grain Free jsou recepty vyrobené z alternativních zdrojů sacharidů, jako jsou brambory a hrášek a bez obilovin.

 

Krmiva jsou vyrobena v Itálii bez barviv, konzervantů a bez krutosti na zvířatech.

 

 

 

 

 

Čekejte prosím...