• Akce
  • Novinky
  • Doporučujeme
  • Akce s dárky

Recenze zákazníků

Velky vyber, skvele ceny, rychle doruceni...
***** Anonym, 28.2.2021
***** Anonym, 26.2.2021
Po doručení objednávky,balíček rychle vyexpedován,odeslán a doručen.
***** Anonym, 26.2.2021
velký výběr, přijatelná cena, rychlé doručení
***** Anonym, 26.2.2021
Velmi oceňuji přístup obchodu k omylem vyměněnému a zaslanému zboží . Vše bylo bleskově vyřešeno , druhý den přijela zásilková služba s těmi pravými granulemi pro naše kočičky a odvozem nechtěných granulí ..a ještě navíc jsme dostali dáreček. Splést se může každý a z tohoto přístupu si si mnoho eshopů mělo vzít příklad. Takže za mě hodnotím 1 s hvězdičkou a ráda si tu objednám další krmení pro naši skoro ZOO :-)
***** Anonym, 24.2.2021

Sledujte nás:

Domácí mazlíček a dítě

 

 

 

   DOMÁCÍ MAZLÍČEK A DÍTĚ    

 

Domácí mazlíček může dítě naučit zodpovědnosti i smysluplnému trávení volného času a za pomoci rodičů také tomu, jaké to je pečovat o živého tvora. Pokud je o něj navíc pečováno s láskou, vzájemný vztah zvířete s dítětem se milionkrát vrátí celé rodině.

Zvážit by se měl nejen volný čas svůj i dítěte (vedle školy, učení, kroužků…), ale také finance, prostředí a další aspekty, které se správnou péčí o zvířecí miláčky souvisejí.

 

Roztomilá koťátka nebo štěňátka  u dětí bezpochyby vedou.

Pokud by kočičí nebo psí chlupáči pro rodiče nebyli tou optimální variantou, můžeme třeba vybírat mezi hlodavci.

Pokud se přeci jen rozhodujete mezi kočkou nebo psem, je důležité si zodpovědět několik dalších otázek. Kočky jsou mnohem samostatnější, ať už co se týče vykonávání potřeby (u koček žijících v bytě stačí pravidelně měnit záchod), tak i z hlediska  přípravy potravy (stačí jen nachystat krmení a čerstvou vodu do misky). Jak pes, tak kočka vyžadují pravidelné návštěvy u veterináře, nejen kvůli očkování a odčervování.

Pozornost věnujte také různým plemenům, která se liší povahou. To je zvláště důležité u psů, kdy každý temperament nemusí sednout do dané rodiny. Pes by neměl být plachý a bát se zvuků, ale ani agresivní. S výběrem toho správného psího (ale i kočičího) chlupáče vám opět poradí v chovatelských stanicích či zvířecích depozitech a útulcích. U psa počítejte také s tím, že jej budete muset naučit základní poslušnosti a ideálně s ním absolvovat i výcvik na cvičáku. Potřebuje také několikrát denně krmit a venčit. Pes je navíc velmi vázaný na člověka, v jehož přítomnosti je mu dobře a vyžaduje od něj hru a mazlení.

Čekejte prosím...